PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809482}
5,5 1 535
ocen
5,5 10 1 1535
4,7 3
oceny krytyków
3 from Hell
powrót do forum filmu 3 from Hell

No czeka.

ocenił(a) film na 10

Jako wierna fanka rodzinki czekam co też to Rob wymyśli, nie ukrywam że z wypiekami na ryju:_)

ocenił(a) film na 9
momo_momo

Wyslalem Ci zaproszenie. Tez jestem fanem tej rodzinki a szczegolnie stylu w jakim Rob kreci swoje filmy. Wcale mi nie przeszkadza ze stale robi horrory lub thrillery bo koles po prostu w tym sie czuje najlepiej. Nie wyobrazam go sobie robiacego film obyczajowy z sielankowa atmosfera gdzie mroczne klimaty zastepuja sloneczne dni... A Ty do ktorego z filmow Roba masz najwiekszy sentyment???

ocenił(a) film na 10
punisher822_filmweb

Do Bękartów zdecydowanie, chociaż wszystkie uwielbiam i chętnie wracam. Właśnie ze względu na ten specyficzny klimat,nie sposób pomylić twórczości Roba, i chyba ciężko byłoby komuś podrobić ten styl. Podobnie jest u Tarantino /Rodrigueza. Szkoda tylko, że Zombie nie jest tak płodny.

ocenił(a) film na 5
momo_momo

Premiera w Stanach 31 października. A co do stylu Zombiego to dobrze, że się trzyma tego co mu wychodzi.
Kiedyś mieliśmy Argento, Romero, Cravena, Carpentera, Cronenberga i nie ma już wielu reżyserów,
którzy tylko lub głównie kręcą kino grozy.
James Wan miał jeszcze większy talent do straszenia swoimi filmami, a jednak postawił,
by zacząć kręcić inne kino, a w przypadku kina grozy zajmuje się tylko jako producent.
Szkoda, bo nawet Obecność 3 nakręci ktoś inny.

returner

Jest pierwsza zapowiedź!
https://www.youtube.com/watch?v=ubhzcShZ86M
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 5
Falkor1

Dzięki za trailer. Z filmów R.Zombiego uważam, że najlepsze były Bękarty diabła i
Halloween remake. Dalej w miarę solidne Dom 1000 trupów i The Lords of Salem.
Nie podobały się mi jedynie Halloween II (sequel remaku) oraz 31.

Mam nadzieję, że sequel Bękartów diabła mu wyjdzie. Choć trochę niejasne jest dla mnie jak to może być sequel z tymi samymi zwyrolami skoro wydawało się, że zostali rozstrzelani na koniec
Bękartów diabła 2005 :)

Co do reżyseri J.Wana miałem powyżej na myśli, że ma większy talent od R.Zombiego, a nie reszty wymienionych :)

returner

Pełen zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=6WAxikKh_b4

ocenił(a) film na 5
Falkor1

Właśnie obejrzałem. Przynajmniej ze zwiastuna wyjaśniło się, że odratowali nam tych zwyrodnialców cudem w szpitalu, bo to mnie zastanawiało jak oni przeżyli takie rozstrzelanie na koniec filmu Bękarty diabła 2005.

R.Zombie z tego co widzę na zwiastunie stawia w tym sequelu na styl kręcenia w starszym surowszym i realniejszym stylu jak na przykład w
Ostatni dom po lewej stronie 1972, Pluje na twój grób 1978,
Teksańska masakra piłą mechaniczną 1974.

ocenił(a) film na 10
returner

Chyba bez "stronie" w sprawie domu po lewej

ocenił(a) film na 5
punisher822_filmweb

Zarówno na imdb i filmweb jest zmiana daty premiery w Usa z 31 października na wrzesień bez podanego dnia jeszcze.

Z kina grozy tego roku warto czekać moim zdaniem na:

Child’s Play remake - już jest w kinach

Annabelle Comes Home - 12 lipca w Polsce

Midsommar - 5 lipca w Polsce (film reżysera, który nakręcił Hereditary 2018, ale tym razem w stylu Kult 1973)

Scary Stories to Tell in the Dark - 16 sierpnia w Polsce

It:Chapter 2 - 6 wrzesień u nas w kinach

Doctor Sleep - 29 listopada u nas (sequel Lśnienie1980)

3 from Hell - wrzesień (nie wiadomo czy będzie u nas grany, bo poprzednie filmy Zombiego olewali w Polsce, ale znów dwie części tego cyklu z 2003 i 2005 były w kinach. Trudno powiedzieć jaka będzie decyzja, ale sądzę, że zainteresowanie tym filmem jest małe i mało kto wie o jego istnieniu)

ocenił(a) film na 10
returner

Kupa kupa kupa i jeszcze raz kupa, za wyjątkiem 3from hell, ale to moja osobista miłość do Roba więc jestem subiektywna. Najbardziej zawiódł mnie midsommar bo liczyłam na coś świeżego a dostałam odgrzewane lane kluchy bleee

ocenił(a) film na 5
momo_momo

Niestety apogeum kina grozy to lata 70' i 80' więc trzeba cieszyć się z tego co jest lub wracać do klasyków.

ocenił(a) film na 10
returner

A jak zna się już wszystkie nawet niszowe klasyki? Wtedy każdy nowy film już tak nie cieszy, nie ma wielu nowych pomysłów. Podobał mi się Ghostland, Uciekaj, niewiele tytułów mogę sobie przypomnieć z ostatniego dziesięciolecia.

użytkownik usunięty
momo_momo

Też czekam - bardzo lubię twórczość Pana Zombie (muzyka, film i komiksy) a to zapowiada się niezwykle dobrze :)

ocenił(a) film na 10

Ja już się doczekałam

ocenił(a) film na 9
momo_momo

Oj pełna zgoda! Kocham filmy Roba Zombiego całym sercem a "3 From Hell" to po prostu genialna rzecz.

ocenił(a) film na 1
momo_momo

I co warto obejrzeć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones