PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34855}

Dom 1000 trupów

House of 1000 Corpses
6,0 15 030
ocen
6,0 10 1 15030
6,8 9
ocen krytyków
Dom 1000 trupów
powrót do forum filmu Dom 1000 trupów

10!

ocenił(a) film na 10

Haha jak patrze na niektóre tematy to aż mi żal dupe ściska takie czuby tam piszą xD uwielbiam jak ktos pisze ze ten film jest za brutalny głupi i bez sensu, nie wiem, ale mi się wydaje ze oni o swoim zyciu piszą xD jak dla mnie to jeden z najlepszych horrorow jakie ogladałem, fakt jak mialem 14, 15 lat to film byl dla mnie szitem, ale teraz ogladam go z nieukrywaną przyjemnoscią :D postacie głownych bohaterow (morderców) są niesamowite :D KLASYKA SAMA W SOBIE 10/10

ocenił(a) film na 9
homer700

dokładnie jak mówisz popaprańcu,horrorek klasa,a niech tylko jakiś cwel sie przysra do tego fimu to mu łeb rozpierolę o ścianę hie hie

Imperator_8

:D no i soundtrack kurwa miazga !

użytkownik usunięty
Imperator_8

to rozpierdol (albo rozpierol - jak wolisz) mi leb, bo twierdze, ze film jest nudnawy. nic nadzwyczajnego... sen glupiego idioty.
no i horrorem bym go nie nazwal.

ocenił(a) film na 8
homer700

Już myślałam, że nikt nie doceni. Może nie roztrzaskałabym łba wszystkim, którzy myślą, że film jest szmirą, ale porządnie przyłoiła ty dzieciakom dupsko "Alicją w krainie czarów" w twardej oprawie. Muzyka, wizja, kreacja...

Bardzo dobry film.

Amen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones