PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34855}

Dom 1000 trupów

House of 1000 Corpses
6,0 15 019
ocen
6,0 10 1 15019
6,8 9
ocen krytyków
Dom 1000 trupów
powrót do forum filmu Dom 1000 trupów

6/10

użytkownik usunięty

Otis to taki trochę Geralt z Rivii :)

ocenił(a) film na 6

Geralt pobłądził

ocenił(a) film na 10

Witaj brunetko... Pozdrowienia z Poznania wysylam a jak widze Ty tez Poznan ;-) ... ps.jestes niesamowicie piekna... musialem to napisac

punisher822_filmweb

Smooth, ziom.

punisher822_filmweb

Brunetka ma na imię Andrzej i jest przebierańcem :(

ocenił(a) film na 10
marcin261287

Przebierancem w sensie ze facet wykradl jej fotki i je wykorzystuje czy w jakim sesnie? Widzialem jej profil na FEJSIE i ma kilka niezlych fot. Jest piekna ale szkoda ze taka sciemniara

punisher822_filmweb

To transseksualista po operacji. Ze zdjęcia można się nabrać, ale ma penisa :(

ocenił(a) film na 10
marcin261287

Tak tak jasne... Zobacz sobie jej foty na FEJSIE i napisz do niej. Poda ci numer(o ile odpisze)zadzwonisz i uslyszysz glos ktory napewno nigdy nie byl meski. To stuprocentowa kobieta tyle ze falszywa i sciemniara... Szkoda za takich kobiet jest zbyt wiele w tym Kraju...

punisher822_filmweb

Ale ja jego widziałem na żywo... kiedy zobaczyłem coś stojącego w gaciach, to kopnąłem go w jaja i uciekłem. Nawet sobie nie wyobrażasz jaka to trauma. Nie polecam.

ocenił(a) film na 10
marcin261287

Jassssne... Ty nawet nie wiesz w jakim ona miescie mieszka i dzielnicy a ja wiem wiec nie wymyslaj... To prawdziwa kobieta wykorzystujaca swoja urode do mamienia i sciemniania facetow... Zwykla typowa lampuciara ktora za slowa komplementy nie potrafi PODZIEKOWAC... W swym zyciu nasluchala sie tyle komplementow ze gardzi kazdym nowym slowem. Dobra bez sensu pisanie o niej... Po ch...j sie wk...c na osoby tego typu... PS.A TY TE SWOJE BAJKI O TRANSEKSUALISTACH WCISKAJ KOMUS KTO MOZE UWIERZY BO JA NIE JESTEM Z TYCH...

ocenił(a) film na 10
marcin261287

Jak widzisz sciemniara od razu przeczytawszy ze o niej piszemy usunela swoja fote i imie i nazwisko ktore miala przed chwila... Mam nadzieje ze kazdy facet ktorego pozna bedzie nia gardzij i oszukiwal tak jak ona robi z facetami... Paniusia mysli ze ma ladna buzke i pare cyckow to moze sobie leciec w kulki z ludzmi... To wszystko sie obruci przeciwko niej i tego zycze tej sciemniarze...

ocenił(a) film na 5

Haha, miałem dokładnie to samo skojarzenie. Taki sfiksowany Geralt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones