PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34855}

Dom 1000 trupów

House of 1000 Corpses
6,0 15 030
ocen
6,0 10 1 15030
6,8 9
ocen krytyków
Dom 1000 trupów
powrót do forum filmu Dom 1000 trupów

pewnego wieczoru wybrałem się do wypożyczalni kaset była to deszczowa noc no i pawełkowi zachciało się oglądać horrory jak to zwykle zreszta bywa(maniak) :) chciałem aby poradzili mi które horrory z tych ostatnich(nowszych) są dobre, dodatkowo spytałem się który jest najstraszniejszy, nie zgadniecie jak szybko padła odpowiedź :))) i do tego jaka, ba...Dom 1000 trupów! hehehe nie no takiego gniota to juz dawno nie oglądałem ten film kompletnie do mnie nie przemawia, ani jako horror ani jako komedia, beznadziejnie zrealizowany, gra aktorska to jakaś totalna pomyłka, no i do tego te beznadziejne wstawki, które wzbudzały we mnie (ziew) jeden za drugim.
Ciężko mi jest znaleźć plusy tego filmu, które ewentualnie wpłyną na końcową ocene, ale nie jednak znalazłem tak owy, to chyba scenografia, stroje, przebrania, niektóre "trupki" fajnie wyglądały...no to by było na tyle:))) moja ocena 2/10 nie wiem jak "filmwebowicze" mogą tak wysoko oceniać ?...? film nie tego nie można tak nazwać :)
szczerze odradzam tą pozycje, omijać z daleka ! no i do tego nie wypożyczac go bo strata kasy, ale dałem się naciągnąć, juz nigdy nie posłucham pana pracującego w wypożyczalni kaset video :)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
likantrop

No co ty, przecież różne są gusta.. Mimo, że na swojej liście horrorów mam ich około dwóstuu, ten film wprost uwielbiam ;) No wiesz, jeden lubi gore, drugi slashery, a trzeci woli duchy.. Więc facet sprzedający kasety w wypożyczalni ma po prostu inny gust niż ty.. A to nie znaczy, że się nie zna ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones