PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34855}

Dom 1000 trupów

House of 1000 Corpses
6,0 15 030
ocen
6,0 10 1 15030
6,8 9
ocen krytyków
Dom 1000 trupów
powrót do forum filmu Dom 1000 trupów

Nieporozumienie!! Ani to straszy, ani cieszy. Jakość ostatnich lat amerykańskich filmów to jakaś pomyłka. Ktoś coś pisal o Grindhouse. Porównywać taki film do tej szmiry to powinien dostać w pysk od Quentina!

ocenił(a) film na 2
ZHK572

Masz racje film bezsensu i wogóle beznadziejny

ocenił(a) film na 8
ryba619

Banda idiotów takich jak wy nie powinna tykać takich filmów, wy jesteście nieporozumieniem. Jeśli nie rozumiecie o co w filmach takiego typu chodzi zamknijcie mordy, bo tylko denerwujecie innych.

ocenił(a) film na 2
Heklo

WOW......Wyraziłem opinię i od razu mnie zjechano od idiotów...bardzo dojrzale gościu bardzo....

ocenił(a) film na 8
ryba619

To tak ja bym powiedział, że teoria Einsteina jest bezsensu i beznadziejna, bo jej nie rozumiem, to też dojrzałe by nie było...

ocenił(a) film na 2
Heklo

To słabe porównanie bo film zrozumiałem alei tak był niefajny i mi się nie podobał

ryba619

To po kiego grzyba sięgasz po takie filmy? To jest niezrozumiałe.

ocenił(a) film na 2
antig

No może dlatego ze nie wiedziałem czy mi się ten film spodoba czy nie ,więc obejrzalem.Niestety mi się nie spodobal

ocenił(a) film na 9
Heklo

spokojnie, jeśli chcesz komuś coś wytłumaczyć okaż jakiś poziom... ale film rzeczywiście genialny

ZHK572

Zgadzam się.Film bardzo słaby. No ale i takie się zdarzają.

ocenił(a) film na 9
yrek125

film specyficzny. groteskowy. nie dla każdego nie każdy zrozumie. poza tym okrojona wersja beznadziejnie zrobiona. co nie zmienia faktu że film jest wspaniały.

tomus1125

To naturalne, że komuś się może on podobać. W końcu o gustach się nie dyskutuje. Ale jeśli możesz to, wytłumacz mi, co wg Ciebie sprawia, że ten film jest wspaniały? No i przede wszystkim, co należy (czego jak widać nie udało mi się) zrozumieć jeśli chodzi o ten film?

ocenił(a) film na 9
yrek125

co sprawia że mam o nim taką opinie:
1 niepowtarzalny klimat ( no powiedz że nie był osoblliwy- i trafił w moje gusta)
2 czarny humor
3 kilka dobrze zrealizowanych scen gore
4 ogólne wybrzmienie mieszanki wyżej wymienionych rzeczy.

chyba użyłem złego słowa, jego się nie rozumie, to się czuje albo nie... mi na przykłado Omen który oceniłeś wysoko się nie podobał, ale ciszę się że szanujesz moje gusta i ja Twoje także :)

ocenił(a) film na 9
ZHK572

HAhah, jeśli nie rozumiesz groteski, klimatu i nawiązań do innych horrorów, masz prawo do takiej opinii, jeśli nie rozumiesz podobieństwa w filmach Tarantino, masz prawo do takiej opinii.
Ale weź się nie kompromituj na filmwebbie, bo ci przyj... Przepraszam bo Ci zajebbie:P

ocenił(a) film na 8
ZHK572

Absolutnie można odwołać się tu do grindhouse. Proszę wziąć pod uwagę iż Rob zombie zrobił fake trailer do Planet Terror ''WW of the SS''. Sam z resztą przyjaźni się z R i tarantino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones