PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34855}

Dom 1000 trupów

House of 1000 Corpses
6,0 15 014
ocen
6,0 10 1 15014
6,8 9
ocen krytyków
Dom 1000 trupów
powrót do forum filmu Dom 1000 trupów

Polecam ten film bo:1) jest pysznie nakrecony z dziwacznymi zdjeciami, 2) ma specyficzny humor 3)wpaniale charakteryzacje bohaterow (mamuska jest szczegolnie zabawna jak dla mnie) 4) troszke odrozna sie ten film od innych.
Jak dla mnie fajna, krwawa i pokrecona historyjka, ktora doczekala sie kontynuacji - Polecam

użytkownik usunięty
CooP

TOTALNE DNO ! I nie oczekuj argumentu...DNO I TYLE !!!! Piszac swój opis mysle ze masz pewnie 15 lat :P bo tylko w takim wiekum można się bać na tym filmie, zmiencie zakładke na komedia....

ocenił(a) film na 9

Tyle jest opinii ilu ludzi istnieje...(Powinienes(as) zmienic swoje motto - jakos nie pasuje do twoich opinii)
Skad mozesz wiedziec ile lat mam co??? Poza tym kto powiedzial ze ten film ma straszyc? He? Filmu nie zrozumiales(as) - twoj problem!! NIe wyjezdzaj od razu z glupim tekstem o 15 latku!

ocenił(a) film na 5
CooP

Kiepski film. Kilka mocnych scen, kilka smiesznych, a reszta jest zalosnym polaczeniam horroru gore i komedi.

CooP

Trzeba mieć nieźle zryty beret żeby nie zrozumieć tego filmu ale jak widać dużo tu takich.

Ja mam 60 lat i powiem, że trudno znaleźć równie dobry horror.

ocenił(a) film na 9
CooP

dobry film, rewelacyjny podkład dźwiękowy, ciekawa konstrukcja obrazu - spowolnione sceny i oldschoolowa muzyka:) no i Dr.Satan - rządzi!!! :)

PS. Czy ktoś ma dostęp do nieocenzurowanej wersji filmu? 104 minuty chyba zamiast 88

ocenił(a) film na 9
mesjsz

ja widzialem to na DVD w UK, musze sprawdzic czy byla to wersja obcieta czy tez nie, dam znac niebawem.

użytkownik usunięty
CooP

ODWALCIE SIĘ OD TEGO IEKU, OGRANICZENIA WIEKOWE SĄ DURNE PISZĄ JE TYLKO KRETYNI KTÓRYM RODZICE DO 18 ZABRANIALI OGL.ADAĆ WSZYSTKO, GDZIE POJAWI SIĘ ROPLA KRWI!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

CooP - pisze do Ciebie.
Tak masz racje. Nie dostosowałem się do swojego motto - opisu. To było dawno temu, daaawno. Troszke się zmieniło. Czas naprawić błąd po latach :).

CooP

A ja się zgodzę z CooP, że film jest nakręcony ładnie, zdjęcia niezłe, bohaterowie dobrze ucharakteryzowani, gra aktorska też całkiem w miarę... ale mimo wszystko to nie wykracza ponad "poprawne".
Brakło mi tu jednak akiejś mocniejszej nutki humoru, choćby w dialogach - bo mimo że film jest parodią kina grozy raczej niż horrorem, to dialogi są okrutnie sztywne i ciężkie.

Plusik za Erin Daniels, którą uwielbiam, ale mimo wszystko 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones