Rob Zombie

Robert Barthleth Cummings

7,1
795 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Rob Zombie

Raz fascynował mnie koleś i oglądałem taką animowaną bajkę dla dorosłych. Zna ktoś to, a
jeśli tak, to jaki to tytuł?

użytkownik usunięty
weekendowy_filmowiec

Jedyną związaną z nim - a raczej z rodzajem muzyki jaką gra - animacją, jest "Heavy Metal" .

Aha, to nie to

weekendowy_filmowiec

The Haunted World of El Superbeasto to jego film animowany

Western_Zombie

O dzięki, to to

weekendowy_filmowiec

Nie ma sprawy. Jestem ogromnym fanem Roba Zombie, więc możecie się śmiało pytać o co chcecie :)

Western_Zombie

A wiesz może czy jest gdzieś w internecie dostępna wersja 105 minutowa Domu 1000 trupów ?

Przemekk93_filmweb

Nie widziałem tej wersji. Ja rzadko ściągam filmy, zwłaszcza od artystów których lubię, więc mogę co najwyżej powiedzieć jak sprawa wygląda na oryginalnych DVD. Mam polską wersję Domu 1000 Trupów i specjalne wydanie anglojęzyczne House of 1000 Corpses, gdzie jest mnóstwo mniej lub bardziej zabawnych dodatków i gagów, ale sam film nie jest dłuższy. Po prostu wersja reżyserska ma interaktywne menu i dodatki, których w normalnej wersji nie ma. Jeśli to DVD nie ma dłuższej wersji filmu, to wątpię, żeby taka wersja w ogóle byłą oficjalnie wydana. Słyszałem o tym, że pokaz premierowy filmu w Argentynie był znacznie dłuższy od oryginalnej wersji, ale Rob musiał sporo wyciąć, aby film mógł być wydany w USA. Sam Rob mówi, że wycięty materiał nie jest nigdzie dostępny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones